بیزینس اکانت در اینستاگرام

بیزینس اکانت در اینستاگرام

ساخت یک پروفایل عالی

مزیت استفاده از بیزینس اکانت اینستاگرام

به عنوان یک مجموعه کاری، احتمالا شما عملیات متعددی برای ارائه پیشنهاد فروش و راهکارهای کاربردی انجام میدهید. عملیات خدماتی خود را در ۱۵۰نوع مختلف انجام ندهید، بلکه بر روی مهمترین فعالیت خود متمرکز شوید. مهمترین فعالیت، فعالیتی است که از نظر مخاطبان هدف بسیار جذاب است و با دیدن این فعالیت حس میکنند که شما آنها را پیروز می کنید.

با توجه به اینکه تنها لینکی که در اینستاگرام قابلیت کلیک را دارد لینک موجود در بایو است، تلاش کنید که زود به زود لینک را به روزرسانی کنید.

منظور از به روزرسانی لینک: شما به عنوان یک مجموعه کسب و کاری رسانه های اینترنتی مختلفی را دارید از جمله تلگرام، اینستاگرام، فیسبوک، گوگل پلاس، لینکدین، سایت، کانال آپارات و…

بسیار کار هوشمندانه و مناسبی است که لینک تمام رسانه های خود را در اینستاگرام به اشترام بگذارید و در یک پست بگویید که به عنوان مثال عضویت در تلگرام چه مزیتی دارد.

این کار باعث میشود که تمام رسانه های شما دارای مخاطبانی باشد. علت اینکه شرکت های معتبر در تمام رسانه ها حضور دارند این است که سلیقه ی مخاطبان متفاوت است، بعضی دوست دارند از طریق تلگرام با خدمات و محصولات شما آشنا شوند و بعضی دوست دارند از طریق اینستاگرام و سایت. شما بستر را برای تمام مخاطبان احتمالی فراهم کنید.

قابلیت فوق العاده اینستاگرام برای کسب و کارها، اکانت کسب و کاری(Business Acount) است. حتما اکانت خود را به این حالت درآورید تا بتوانید آمارها و اطلاعات کاربردی کاربران خود را در آنجا مشاهده کنید.

آمارهایی مانند: تعداد بازدید از پروفایل، تعداد کلیک بر روی لینک، بازدید از عکس ها، نرخ مشارکت کاربران و…

نکته پایانی: هنوز خدمات بیزینس اکانت اینستاگرام کاملا رایگان است، پس نهایت استفاده را از آن ببرید و کسب و کار خود را تقویت کنید. با توجه به پیشرفت روز افزون اینستاگرام و علاقه برندهای معتبر برای استفاده از آن، شما هم از این بستر فوق العاده برای ارتقای کسب و کار خود استفاده کنید.